פנג שואי 2021 – תחזית שנתית

פנג שואי שנת 2021 – כל שנה הבית שלנו מקבל תמיכה או החלשה מכוכבים שנתיים. ולכן חשוב כל כך לכבד ולקבל את השנה החדשה, את הזמן ולהכיל בתוך חיינו את האנרגיה שמגיעה. כאשר אנחנו בהרמוניה עם הטבע אזי אנחנו זוכים בחיים.

שנת 2021 היא שנת – יין מתכת שור, והשור מכיל בתוכו את אנרגיית יין אדמה, יין מים ויין מתכת.

שנת 2021 בפנג שואי היא שנת השור כהמשך לשנת 2020

2020 הייתה שנת החולדה, החיה הראשונה מתוך 12 החיות בזודיאק הסיני. החולדה יצרה זעזוע והביאה איתה את וירוס הקורונה ואז הכל נכפה עלינו, הכל נסגר, חיינו עם הלא נודע, עם שאלות של הישרדות, פחד חיים ומוות, חיינו בחושך (כמו חולדה במחילה) והמטרה של שנה זו הייתה ליצור טרנספורמציה בכל תחומי חיינו, שכל אדם יכנס פנימה ויתחבר לפחד שלו.

אבל שנה זו הביאה איתה גם דברים טובים וחשובים, את ההבנה של כוח הקבוצה/הפגנות, את ערך המשפחה ואת הצמצום בצריכה.

ובשנת 2021 מגיע השור, החיה השנייה בזודיאק הסיני. השור מזמין אותנו להירגע ולבנות משהוא אמין ויציב. השנה היא שנה של יין ולכן השנה תהיה שנה איטית, שנה של תהליך. יש לבנות בשנה זו בסיס יסודי לדברים. בנוסף השור משויך לאלמנט האדמה ולכן  הוא מיצג התמדה, סבלנות וקרקוע. ויחד עם זאת הוא עקשן ולא יודע להפסיד.

מתכת יין

פירושה הגנה נשית על הבית, על האגו. זוהי מתכת חדה ומסוכנת היא נראית עדינה אבל בפנים היא קשה וחזקה. השנה יש להיות בהחלטה, והחלטה זה סוג של כאב, של מוות, כי כאשר מחליטים משהוא אזי בו בעת יש לוותר על משהוא אחר. כלומר יש לחתוך בסכין בדברים שאנחנו בעד או נגד. השנה התהליכים יהיו איטיים מה שיאפשר לנו לדייק יותר מה נכון ומה לא נכון.

פנג שואי 2021 -תחזית לשנת השור

 • נמשיך להתמודד עם הקורונה כי אלמנט המתכת ממשיך אתנו גם השנה והוא מסוג יין ויש בו עקשנות. תהיה אולי קורונה של העור.
 • שנה של התבססות “ליקוק הפצעים” והידוק החגורה.
 • יצירת קרקע טובה לעתיד, וחישוב נכון של משאבים.
 • שנה שאסור לסגוד לשור/לעגל הזהב, יוהרה ואגו אינן נכונות ומנגד יש להיות אופטימיים ורגועים.
 • שנה עם הרבה גשמים ושיטפונות (בוץ-שילוב של אלמנט אדמה ומים) שימשיך גם בחורף הבא. יתכן שבחודש מאי ירד גשם.
 • בעיות שלטוניות ופוליטיות, בעיות פנים במדינות רבות.
 • השנה יש סכנה שקשורה בעליה בפשע, אירגונים חתרניים אלימים/רציחות, סכינאות/מתכת יין ומנגד השוק האפור ישגשג.
 • התחזקות של דתות, הסתגרות והתכווצות של כל אחד בעולמו.
 • עלייה של כוח ניהולי ושלטוני נשי (שנה של יין).
 • התפתחות וחדשות מהחלל – שינויים בתפיסת הקיום באטמוספירה.
 • תאונות של מתכת ואדמה – כלי רכב ותעופה במנהרות ועל האדמה.
 • התמוטטות מכרות, רעידות אדמה. השנה האדמה היא חלשה כי המתכת מתישה אותה.
 • השנה יהיו התרחשויות שקשורות לריגול ולחלל.
 • גם השנה המחאות ימשיכו ויהיו הפגנות בעיקר בגלל תוצאות הבחירות.
 • השנה ניתקל בדברים מעניינים כמו חייזרים וחוצנים.
 • השנה חשוב להיות בצניעות.

תעשיות שיצליחו השנה –

תעשיות הדלק והאנרגיה, הבידור, היופי, הקוסמטיקה, המסעדנות, הנדל”ן וענף הבנייה, עסקי הביטוח והאינטרנט ,מוסיקה, אופנה וכמו כן עסקים הנותנים שירותים למערכת הביטחון והמשטרה.
מומלץ להשקיע השנה בביטחון, בסייבר ובעיקר בנדל”ן.

בריאות

 • אלמנט המתכת משויך למערכת הנשימה ,לריאות, לאף ולעור. מתכת צריכה אש וכאשר אין אש המתכת היא לא בריאה ולא מאוזנת ולכן הקורונה עשויה להיות אתנו גם השנה. אבל היא תשתנה, היא לא תתנהג כמו החולדה, כמו בשנה שעברה, היא לא תזעזע ותאים.
  סיבה נוספת שבשנת 2021 לפי הפנג שואי יהיה שינוי בעניין הקורונה היא בגלל שהשור מייצג יציבות, סדר, ארגון ושיטתיות.
 • השנה תהיה בעיתית מבחינה בריאותית למי שיש עודף אדמה במפת הלידה שלו או שאלמנט האדמה לא רצוי לאיזון המפה שלו ועודף אדמה יוצר סרטן ומחלות של דרכי העיכול.

אז מה לעשות?

 • השנה יש הרבה מאלמנט המתכת. ומתכת זה תדר של קור והתכווצות, תדר של התכנסות פנימה. והתשובה, הפתרון להתכווצות זו היא התרחבות כלומר יש להיות בשמחה. יש לחפש את הקלילות ולשמוח, יש ליהנות ולעשות כיף כי בנוסף לכך  שיש הרבה מתכת השנה אלמנט האש חסר השנה, והאש היא השמחה ולכן יש ליצור אותה באופן מודע.

פנג שואי שנתי

אנרגיה שנתית, היא אורחת עם כוח. ותפקידם של התיקונים השנתיים הוא ל”דבר” עם האנרגיה שמגיעה. התיקונים הם חשובים מאוד הם כמו מחט שיוצרת דיקור.

בשנת 2021 הציר דרום-מזרח/צפון-מערב והציר דרום/צפון מכילים אנרגיות שליליות מסוגים שונים ויש לתקן אותם. התיקונים הם על פי עקרונות היין והיאנג וחמשת האלמנטים.

כוכב 5 – נמצא השנה בדרום-מזרח והוא יוצר בעיות, אתגרים ומלמד שיעורים קשים. התיקון הוא בעזרת אלמנט המתכת.  

כוכב 2 – נמצא השנה בצפון, והוא מביא איתו חולי. הוא יוצר כבדות ומשפיע על מערכת העיכול. כוכב 2 מיצג את הנשים ולכן נשים תהינה רגשות להשפעה שלו. והתיקון הוא בעזרת אלמנט המתכת וקלאבש.               

כוכב 7 – נמצא השנה בצפון-מערב והוא מביא איתו פריצות וגם סכנה של דקירות. והתיקון הוא להוסיף את אלמנט המים והעץ.

יום הבחירות   23/3/2021 – מפה אסטרולוגית

                    

 • יום הבחירות הוא יום קשה מבחינה אנרגטית למדינת ישראל. כי ביום זה מערכת היחסים בין ענף יום הבחירות וענף מדינת ישראל היא מערכת של CLASH.
 • בנוסף על פי ה- DATE SELECTION  שהוא לוח הקובע איזה ימים מוגדרים כטובים ואיזה מוגדרים כשליליים נמצא שהתאריך 23/3/21 הוא יום שלילי שנקרא BALANCE  ברמה 2 שהיא רמה נמוכה. כלומר האנרגיה ביום הבחירות היא אנרגיה של איזון בין שני צדדים, כלומר  ביום הזה אין ניצחון ברור, אלא רק סיטואציה של פשרה ולכן יתכן ויהיו בחירות חמישיות!

בינימין נתניהו

 • בנימין נתניהו נמצא במגמה של ירידה, הוא נמצא בשנת הקארמה שלו. כלומר סיום של משהו אחד ויצירה של משהו אחר. גם אם יצליח להקים קואליציה אזי היא תהיה זמנית. וזה יורגש דרמטית בשנת 2022 שנת הטיגריס שזו שנה קשה עבורו. אולם מצד שני יש במפה של לבנימין נתניהו רואים הרבה מזל.

שנה של שינוי תודעתי

שנת 2020  הייתה שנה של התמוססות ההרגלים והתפיסות שלנו, ואילו השנה שנת 2021 אנחנו מתחילים מנקודת האפס, התחלה חדשה, הגיעה אנרגיה חדשה.

הווירוס בא לעשות שינוי תודעתי, וזה ימשיך עד לחודש מרץ ואחר יתחיל ה”נורמלי” החדש ולכן חשוב לשחרר את הישן. שנה זו היא שנה של סוף עידן הזמן שהכרנו. קודים חדשים של זמן יהיו, נתרחב מעבר לזמן שהכרנו.

שנת 2021 היא שנה של ניקוי עמוק, כלומר אנרגיה לא קלה, אנרגיה שתגרום לנו לעכל את שנת 2020. בנוסף האנרגיה היא אנרגיית יין/חושך שעולה למעלה. אנרגית היין מבקשת מאתנו להיכנס פנימה. ולכן חשוב שנבין שהגיע הזמן לסיים עם המגבלות ועם התפיסות הישנות. ועכשיו אנחנו יוצאים מ”אני החושב” ל”אני היודע”.

המגיפה היא תודעתית ולא רק ענין בריאותי. תודעה חדשה וטכנולוגיה יביאו למפנה גדול בעולם כולו. כי הטכנולוגיה מגיעה מתוך התודעה, כאשר אנשים רוצים יותר, הם מושכים אליהם יותר דרך טכנולוגיות חדשות.

מבחינה כלכלית השנה מבקשת שוויוניות חדשה שתשרת את כולם. השנה נראה שפע של חידושים, של הזדמנויות, של המצאות חדשות ושל פריחה טכנולוגית.

פנג שואי 2021 תהיה אנרגיה חדשה לגמרי, ואם נשאל את עצמנו אז איזה שנה תהיה לנו? התשובה תהיה, לפי איך שנגיב לשנה, כלומר השנה תהיה תוצאה של הרטטים שאנחנו נברא בעזרת ההזדמנויות שיגיעו אלינו. בעצם השנה תהיה איך שאנחנו נבחר. אז בואו נבחר לשחרר תפיסות ישנות של סבל, נבחר בשנה של חמלה, של תקווה, של שינוי וכן בשנה של הנאה וחסד כי זה מה שהאנרגיה מבקשת, כי עכשיו זה אפשרי.

 מה צפוי בשנת 2022 ?

שנה של –

יאנג מים
נמר
.יאנג עץ ,יאנג אש ויאנג אדמה

כלומר בשנת 2022 יגיע אלמנט האש שיביא איתו שמחה, אופטימיות ותקווה. האש גם גורמת לווירוס הקורונה להיחלש. ובנוסף אלמנט המתכת שיוצר קור והתכווצות לא יופיע בשנת 2022. כל אלה סימנים מעודדים לתחילתה של סיום המגיפה.

שנת פנג שואי 2021 שמחה ובריאה לכולנו