צרו קשר
ּ

פנג שואי של חדר שינה

רוצים שינוי בבריאות ובשינה שלכם?

רוצים לשפר את הזוגיות שלכם?

ומה בקשר לאהבה ולרומנטיקה?

אנשים רבים שואלים אותי: "איך צריך לסדר את חדר השינה שלי כך שיתאים לעקרונות הפנג שואי?"

פנג שואי חדר שינה הוא חשוב מאוד כי בממוצע שליש מחיינו אנחנו מבלים בחדר זה. כשאנו ישנים, אנו לא מודעים למתרחש סביבנו, אנו פסיביים ולא מוגנים ולכן אנחנו חשופים במיוחד לאנרגיות שבחדר. כמו כן בזמן השינה אנו חולמים, תת ההכרה שלנו מתעורר ופועל במרץ ומעלה תמונות, זיכרונות ורגשות בעלי משמעות. באמצעות החלומות אנו מנהלים דו שייח עם עצמנו, על כן חשוב כל כך לתכנן בקפידה את חדר השינה ולהשתמש בתבונה בעקרונות פנג שואי חדר שינה וזאת  כדי להשיג את מירב התועלת מחדר חשוב זה ולהתעורר רעננים ומלאי חיוניות לקראת היום החדש.

פנג שואי  – חשיבות סידור המיטה

מיקום המיטה הינו השיקול החשוב ביותר בפנג שואי זוגיות המתאים ביותר לחדר שינה. המיטה ומיקומה יכולים להגביר או להחליש את האנרגיה שלכם, ובמובנים מסוימים להשפיע על חיי היום יום שלכם.

 • לכל אדם יש 4 כיוונים שהם מבורכים לשינה ו-4 כיוונים שאינם מבורכים וזאת על פי תאריך הלידה. הכיוון שבו אתם ישנים משפיע על איכות השינה שלכם ובכך על כל חייכם. שינה בכיוון מבורך היא חיונית מאוד לבריאות. כאשר אתם ישנים בכיוון המבורך שלכם אזי הצ'י במיקום זה יטעין אתכם כך שבבוקר תקומו עם כוחות מחודשים ושמחה לקראת היום החדש. אנרגיה זו תעזור לכם בכל תחומי החיים ובעיקר בבריאות.

ואילו מיטה הממוקמת במיקום שאינו מבורך לכם ביחס לתאריך הלידה שלכם משפיע לרעה על כל מערך החיים שלכם כי אז מערכת העצבים עומדת על המשמר במהלך הלילה כולו.

במסגרת ייעוצי הפנג שואי הרבים שערכתי בדקתי איך כיוון השינה משפיע אצל תאומים. ואכן נראה בברור שמי שישן בכיוון המבורך שלו אזי הוא יותר אנרגטי ויותר בריא לעומת  אחיו התאום שנולד באותו התאריך וישן בכיוון שאינו מבורך עבורו.

לפני מספר שנים טיילתי במקסיקו, והמדריך סיפר לי שהוא נשוי ויש לו תינוק, והתינוק כל הזמן בוכה וזאת למרות שהוא נבדק ולא נמצאה שום בעיה פיזית. הצעתי למדריך שיבקש מאשתו להזיז מידי  כמה ימים את כיוון המיטה של בנם ולהיות קשובה לבכי התינוק. לאחר מספר ימים האם מתקשרת ומספרת שאכן היא עשתה זאת והתינוק הפסיק לבכות.

חשוב למקם את המיטה כך שניתן יהיה לראות ממנה את דלת הכניסה. ויחד עם זאת אין למקם את המיטה בקו ישר עם דלת הכניסה לחדר, מיקום זה יוצר צ'י שלילי שגורם לבעיות בריאות. אם אין אפשרות למקם את המיטה במקום אחר אזי יש לסגור את הדלת בזמן השינה.

 

פנג שואי חדר שינה – מיקום נכון של המיטה ביחס לדלת

 

ארגז המצעים, כשמו כן הוא, מיועד למצעים בלבד. לשמיכות, כריות, בגדים. כל חפץ אחר עלול להשפיע לרעה על הישנים במיטה.

באחד מייעוצי הפנג שואי שערכתי סיפרה לי האם שבנה בן ה-12 סובל מסיוטים בלילה שבאים לידי ביטוי בצעקות ובבכי. בקשתי לראות מה יש בארגז המצעים, כלומר על מה הילד ישן מבחינה אנרגטית. ומצאתי שם חרבות, רובים וסכינים גדולים שנראים כאילו הם אמיתיים. היה לי ברור שהאנרגיה של כלי נשק אלו משפיעה לרעה על הילד ולכן בקשתי להוציא אותם, מארגז המצעים. אחרי מספר חודשים הילד חזר וישן בשקט ובשלווה.

 • החומר המומלץ למסגרת המיטה הוא עץ. שלא כמתכת, אין הוא משפיע על השדה המגנטי. מסגרות ממתכת, כמו נחושת וברזל מאיצות את אנרגיית הצי, דבר שגורם לאי שקט ולהפרעות שינה.
 • חשוב מאוד שלכל מיטה יהיה גם ראש מיטה ששומר על הראש מפני צ'י מואץ ויוצר שינה רגועה, ובכך האדם מרגיש מוגן.
 • מומלץ שהמיטה תהיה על רגלים, כלומר שיהיה חלל מתחת למיטה כדי לאפשר לצי לנוע. כמו כן אין להניח חפצים מתחת למיטה  כי אז האנרגיה  היא כלואה ולא יכולה לנוע.
 • מומלץ להימנע מלהצמיד את המיטה הזוגית לקיר בצד אחד. מצב כזה מעכב באופן בלתי מודע זוגיות. האדם משדר ליקום שאין מקום בחדר זה לבן/בת זוג.
 • מומלץ להציע את המיטה בכל בוקר, זוהי דרך ליצירת סדר מחשבתי.
 • מומלץ שהמזרון לא יהיה מזרון קפיצי המכיל בתוכו קפיצי מתכת. מתכת משפיעה על השדה המגנטי וגורמת לתנועה בלתי סדירה של צ'י, ובכך גורמת לחוסר שקט אצל האדם הישן.
 • כמו כן המזרון סופח אליו את האנרגיות של מי שישן עליו ולכן מומלץ לישון על מזרון חדש. אין לישון  על מזרון שאדם אחר ישן עליו.

 

פנג שואי חדר שינה

 

פנג שואי לחדרי שינה – הטענות והרגעות

מטרת חדר השינה היא להיות מקום להטענות, לרגיעה, ולהבעת זוגיות, אהבה ורומנטיקה.

 • על פי תורת הפנג שואי מומלץ שחדר השינה יהיה באחר מהכיוונים הבאים: מזרח, דרום-מזרח, דרום ודרום-מערב . וזאת משום שאיכות הצ'י בכיוונים אלה היא של התחדשות, צמיחה וגדילה ואילו המיקומים האחרים קשורים באנרגיה של התכנסות ומופנמות.
 • במידה וחדר השירותים והאמבטיה צמוד לחדר השינה, יש להקפיד שדלתו תהיה סגורה.
 • לחדר השינה ניתן להוסיף חפצים, אביזרים ותמונות שמסמלים זוגיות, ואהבה. בנוסף אין לתלות תמונות של גברים או נשים בודדים.
 • פנג שואי חדר שינה אוסר הכנסת אקווריום או מזרקה לחדר השינה. המים הם סימבול לחוסר יציבות, למופנמות והתכנסות. מים בחדר שינה יוצרים אנרגיה של עודף יין שגורמת לעייפות ולבעיות בריאות.
 • טעות נפוצה היא לחשוב על מראה כעל חפץ דומם, כי מראה פועלת ללא הרף, היא מגבירה את תמונתו של כל עצם אותו היא משקפת. ולכן יש להקפיד שהמראה בחדר השינה לא תשקף את המיטה. המראה משקפת ומחזירה את אנרגית הצ'י האישית שלכם שעה שאתם ישנים, וכל אלה יוצרים אי שקט ונדודי שינה. בנוסף, מראה המוצבת מול מיטה עלולה לעורר תחושה לא נוחה כאילו מישהו נוסף נמצא בחדר.
 • יש לעצב את החדר כך שהוא יהיה עם אנרגיית יין שתגרום לשקט, רגיעה, ואינטימיות.

 

פנו לרחל פררה יועצת בכירה לפנג שואי אשר תשמח לעמוד לרשותכם.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ