צרו קשר
ּ

פנג שואי צבעים

גישת הפנג שואי נועדה לסייע לאנשים לחיות בצורה הרמונית עם הטבע, זאת על ידי ארגון ואיזון של סביבתם בדרכים שונות. מלבד המיקום וצורתם של פריטים שונים בהם אנו עושים שימוש, ישנו צורך להתייחס גם לצבעים אשר אנו בוחרים להוסיף לחיינו. בחירה נכונה של עיצוב פנג שואי צבעים תוכל להתבצע בעזרתה של רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית, מרצה ומלמדת קורסי פנג שואי, עוסקת בייעוץ לבתים ולעסקים.

פנג שואי צבעים ומה הם מסמלים?

הצבעים השונים מכניסים חיות לביתנו ותורמים רבות לעיצוב ולאווירה הנוצרת במקום. על פי פנג שואי צבעים הינם בעלי משמעות רבה לחייו של האדם ונוכחותם תוכל ללא ספק להשפיע עליו. הצבעים מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו ומעשירים את יומנו. תורת הפנג שואי מצוותת משמעות לצבעים השונים ונעזרת בהם ליצירתה של אווירה רגועה, לשיפור היחסים והתמודדות מוצלחת יותר עם אתגרי החיים.

  • לבן – זהו צבע אשר מתאפיין באנרגיה גברית גבוהה, ומכאן שהוא צבע יאנגי. צבע זה מיוצג לרוב עם אלמנט המתכת ומייצג ניקיון וטוהר לצד סדר וארגון. מתאים במיוחד לארגוני הייטק שונים, רפואה, משרדי מנהלים ועוד.
  • אדום – גם צבע זה הינו יאנגי אשר מעורר מרץ ואנרגטיות רבה. לא מומלץ לשלב צבע זה בחדרי השינה, אך הוא יכול להשתלב בצורה נהדרת באזורים הדורשים תהליכים מהירים.
  • כחול – זהו צבע מרגיע אשר מתאים בצורה מושלמת לכל המעוניין בשלווה ורוגע. צבע זה מתאים גם לחדרי האמבטיה, לאזורי מדיטציה ואף ניתן יהיה לשלבו בגוונים בהירים יותר בחדרי הילדים.

פנג שואי צבעים

פנג שואי צבעים – יוצרים איזון בין אדם לסביבתו

רחל פררה מזמינה אתכם לחקור לעומק את הצבעים השונים והשפעתם על הסביבה שלכם, כמו גם על האווירה הייחודית אשר יכולים ליצור בביתכם או במקום התעסוקה שלכם. אין ספק כי התחדשות ורענון של הבית תאפשר לכל אחד מאתנו למצוא את האיזון וההרמוניה שביננו לבין הסביבה שלנו. בין אם מדובר בעיצוב מחדש של הבית, בית ספר או אפילו המשרד שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר וליהנות מן השירות ששם אתכם במרכז ומסייע ביצירת האיזון המושלם בין האדם לסביבתו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ