צרו קשר
ּ

פנג שואי סלון

רבים חולמים על עיצוב פנג שואי סלון ביתם, זאת מתוך מטרה לנסות ולהקנות לסביבה שלהם זרימה אנרגטית טובה יותר אשר תציג את האופי של דיירי המקום ותיצור בו אווירה נעימה ונינוחה לשהייה. רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית, מרצה ומלמדת קורסי פנג שואי, עוסקת בייעוץ לבתים ולעסקים ותשמח לעמוד גם לרשותכם ולסייע בהשגתו של העיצוב שיביא להרמוניה עם הטבע ועם דיירי הבית.

יצירתו של עיצוב פנג שואי סלון

יצירתו של עיצוב פנג שואי סלון אינו חייב להיות מורכב מאוד או לסתור בצורה מוחלטת את העיצוב אליו אתם מתחברים. עקרונותיו מתבססים על יצירתה של זרימה הרמונית של אנרגיית הצ'י ברחבי הבית, זאת בעזרת סידור נכון של הפריטים השונים שנמצאים בו.

  • שומרים על מינון נכון של רהיטים – חשוב לזכור כי פנג שואי סלון דוגל במיעוט בפריטי ריהוט שונים, זאת על מנת שלא לגרום לעומס עיצובי וחסימה אנרגטית. ניתן יהיה לשלב שטיחים ותמונות אשר יעשירו את מראה המקום וימנעו תחושת ריק.
  • מיקום נכון של ריהוט – זכרו כי בשעה שאתם עשויים להיתקל בפינות רהיטים שונות בעת מעבר בסלון, הרי שכך הם עשויים לחסום את זרימת האנרגיה. העדיפו לבחור בפריטי ריהוט בעלי פינות מעוגלות יחסית ומקמו אותם בצורה מרווחת שאינה חוסמת את המעברים.
  • תאורה נכונה – חלק בלתי נפרד מעיצובו של כל מקום כולל עיצוב תאורה מתאימה. לכל חלל יש את סוג התאורה המתאימה לו, ואין זה מפתיע, הרי שהתאורה משפיעה רבות על מצב רוחו של האדם ועל האווירה הנוצרת בחלל בו שוהה. לרוב מומלץ יהיה לשלב תאורה צהובה אשר דומה יותר לאור הטבעי של השמש.

פנג שואי סלון

  עיצוב פנים באמצעות פנג שואי סלון

יצירתו של עיצוב פנים לבית הינו משימה לא פשוטה אשר דורשת התייחסות לפרטים שונים. בעת עיצוב הבית על פי עקרונות הפנג שואי ניתן יהיה להגיע להרמוניה שבין האדם לסביבתו, זאת על ידי ארגון ואיזון של המרחב הביתי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ