פנג שואי – כיצד הכל התחיל

פנג שואי – כיצד הכל התחיל, איך השיטה עוזרת לנו היום, ומדוע כדאי להשתמש בשירותיו של יועץ פנג שואי?

שורשי הפנג שואי נטועים עמוק בעת העתיקה. במשך אלפי שנים, חיו הסינים בתוך הטבע ופיתחו כלפיו יראת כבוד. הם תפסו את האדם כחלק בלתי נפרד מהיקום והנחת היסוד שלהם אמרה שסביבתנו ומהלכי חיינו ארוגים זה בזה.

הם שאלו: מדוע מי שחי ליד הנהר חייו שונים ממי שגר בראש ההר? ומי שגר בתוך היער חייו שונים ממי שגר על צלע ההר? במשך אלפי שנים חקרו הסינים ותיעדו את השפעת הסביבה על חייהם וגורלם. הם האמינו שמקומות מסוימים יותר טובים, ממוזלים וקדושים מאחרים. והבינו שזה תלוי בטיב מערכת היחסים בין מרכיבי הסביבה, חוקי הטבע ומעשי האדם. במהלך  הזמן, התגבשו תצפיותיהם על הלכות הטבע והאדם לכלל מערכת של כללים ודימויים, העומדים בבסיס תורת הפנג שואי.

עם הזמן תורה זו התפתחה כדרך של השליטים הסיניים הקדומים להבטיח את מעמדם המתמשך ואת שגשוגם. ובהמשך השליטים האמינו  שיש צורך לבחור אתר קבורה במקום שיש בו הרבה צ’י חיובי על מנת ליצור הרמוניה בין הקבר ואזור הקבורה לבין הנפטר ובכך יוכלו  להמשיך ולשלוט בעם.

איך השיטה עוזרת לנו היום?

הפנג שואי מקפל בין דפיו אלפי שנים של ידע ונסיון שהגיע למערב ומתאים עצמו לסגנון ולאורח החיים המערבי. תורה זו זוכה לפופולריות גדולה בשל יעילותה במזרח וגם במערב. הונג קונג, מי שמיישמת את חוקי הפנג שואי באדיקות רבה הפכה להיות אחת המדינות המשגשגות כלכלית. אך גם במערב, יותר ויותר אנשים (קלינטון, מדונה, דונלד טראמפ) פונים ליועצי פנג שואי לקבלת ייעוץ כדי לטייב את חייהם וכן גופים כלכליים וחברות גדולות כמו: חברת הדלק “של”, רשת מלונות “האייט” ועוד.

שיטת הפנג שואי היא שיטה  בעלת השפעה רבה עלינו, תורה שהתחילה כבר לפני כ-4000 שנים ונשמרה עד היום, תורה שמלווה אותנו כל כך הרבה שנים פירושה שהיא גם מביאה לתוצאות. התורה מבוססת על  מדעים (אסטרונומיה, גיאולוגיה, מתמטיקה, קוסמולוגיה ) ועל כוחות הטבע

הסינים הבינו  –

  • שכמו שהדם הסובב ומזין את גופנו, כך הצ’י הוא כוח החיים הסובב ונמצא בכל דבר, כולל בתינו ומקום העבודה שלנו. כלומר אנרגיה נעה דרך ביתכם כפי שהיא נעה דרך גופכם.
  • שאנחנו חלק משלמות הטבע. אנחנו משפיעים על הטבע ומושפעים ממנו.

מדוע כדאי להשתמש בשרותיו של יועץ פנג שואי?

תורת הפנג שואי מציבה אתכם “במושב הנהג”, ולא במצב של קורבן חסר ישע של הנסיבות. אתם מסוגלים לגרום לכוחות הטבע לפעול למענכם, ולא נגדכם.

תורה עתיקה זו יכולה לשנות את חייכם וגורלכם בכך שתימשכו  אליכם אנרגיות חיוביות. תורת הפנג שואי מתבססת על זרימת הצ’י, שהוא כוח החיים. הסינים היטיבו להבין את הצ’י ולהשתמש בו לשיפור חייהם. המפתח לחיים של בריאות ואושר היא כמות הצ’י, איכותו, וזרימתו בגוף ובבית שלנו. ולכן הסינים פתחו מגוון תורות של לחימה וריפוי שמתבססות על הצ’י כמו, טאי צ’י, צ’י קונג, ואקופונטורה/דיקור סיני. כך גם  תורת הפנג שואי, שהיא למעשה סוג של “אקופונטורה לבית” יועץ פנג שואי יודע לזהות חסימות אנרגטיות בבית ולשחרר אותן. ולכן כאשר הצ’י בבית יהיה חיובי, איכותי ויזרום נכון אזי אנרגיות אלה ישפיעו על בני הבית ויביאו לחייהם בריאות, הצלחה ושפע.

ההנחה הבסיסית של הרפואה המשלימה היא “נפש בריאה בגוף בריא”, ושל תורת הפנג שואי , שעוסקת במרחב בו אנו שוהים  “אדם בריא בבית בריא”.

פנג שואי היא דרך חיים אסתטיות ופרקטיות כאחד, ומאפשרת לכל אדם להפוך את ביתו לא רק למבצרו, אלא גם למקדשו. למקום שבו יוכל לחוש נתמך על ידי כוחות החיים. פנג שואי הוא יותר מאשר עיצוב הבית. פנג שואי הוא עולם ומלואו המשלב מדע ואומנות ומבוסס על ידע מתחומי המיסטיקה, האסטרולוגיה, המתימטיקה, הנומרולוגיה, המודעות, ועוד. באמצעות שיטת הפנג שואי ניתן ליצור הרמוניה בין האדם לסביבתו  וכן בינו לבין היקום.

פנג שואי יוצר מציאות חדשה

התקשרו אלי ואשמח לעזור