צרו קשר
ּ

פנג שואי חדר שינה

גם אתם תוהים כיצד להפוך את חדר השינה למרגיע יותר? או שמא מעט יותר רומנטי? ובכן, הגעתם למקום הנכון! פנג שואי חדר שינה יהיה זה אשר יסייע ביצירתו של החדר הנינוח אשר יבטיח את יצירתו של חלל הנועד לסייע לכל אדם להיטען באנרגיות חיוביות ולבלות בנעימים באחר החדרים החשובים ביותר בבית.

שירותיה של רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי ומטפיסיקה סינית, יעמדו לשירותכם ויסייעו ביצירתה של הסביבה אשר תשקף אתכם ואת האופי שלכם, זאת לצד יצירתו של איזון עם הטבע והזמנתה של אנרגיית הצ'י החיובית אל ביתכם ואל חייכם.

פנג שואי חדר שינה – על יצירתו של חלל מרגיע

ייחודיותו של פנג שואי חדר שינה טמונה בעובדה כי אזור זה מהווה את אחד החללים החשובים ביותר בכל בית. אנו מבלים בחדר זה זמן ניכר ממהלך היום שלנו, ועל כן חשוב יהיה לזכור כי עיצובו של חדר שינה מזמין ונעים הינו חשוב מאוד.

הדגשים החשובים לעיצובו של חדר השינה כוללים גם את הנקודות הבאות:

  • בראש ובראשונה מומלץ יהיה למקם את חדרי השינה באזורים השקטים והמרוחקים יותר בבית. רצוי כי החלונות יהיו קטנים יחסית לסלון ויכללו תריסים או ווילונות.
  • מומלץ שלא למקם את המיטות אל מול דלת הכניסה או את ראש המיטה מתחת לחלון.
  • מומלץ כי למיטה שלכם תתאפשר הכניסה משני הצדדים וכי היא תהיה צמודה לקיר עם משענת.
  • זכרו כי חדר השינה הוא מקום למנוחה, רגיעה וזמן איכות עם בן/בת הזוג. הוא אינו אזור אחסון ועל כן מומלץ שלא להותיר בו ערימת נעליים או סל כביסה מלוכלכת.

פנג שואי חדר שינה

פנג שואי חדר שינה – התאמה אנרגטית לטעם האישי שלכם

ישנם לא מעט אנשים אשר מעוניינים לאמץ לביתם את הפנג שואי, אך לעיתים חוששים מהעובדה כי מיקום הריהוט והעיצוב לא יהיה תואם לטעם האישי שלהם. שירותיה של רחל פררה, יהיו אלו אשר לא רק ישלבו את הפנג שוואי בחייכם, אלא יעניקו גם למקום עיצוב פנים בסגנון מערבי שיענה בצורה מדויקת על הטעם האישי שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ