צרו קשר
ּ

פנג שואי זוגיות

גברים ונשים גם יחד מחפשים רבות אחר זוגיות מוצלחת או אחר הדרכים שיסייעו להם לשמר ולתחזק את מערכת היחסים הזוגית הנוכחית שלהם. ובשעה שרבים מתחילים להבין כי העובדה שהסביבה של האדם הינה בעלת השפעה רבה עליו ועל יכולת ההתמודדות שלו עם האתגרים השונים אשר חייו מציבים בפניו. לאור נקודה זו, אין ספק כי פנג שואי זוגיות כרוכים זה בזה וישפיעו אחד על השני. לשם קבלת ייעוץ לפנג שואי אשר יסייע ביצירת הרמוניה ואיזון בחייכם, ניתן יהיה לפנות אל רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי.

פנג שואי זוגיות – פיתוח וטיפוח מערכות היחסים

תורת הפנג שואי הינה שיטה עתיקת יומין אשר עוסקת באמנות הארגון והריפוי ההוליסטי לסביבה. שיטה זו מסבירה כי העיצוב של ביתנו או מקום העבודה שלנו הינו בעל השפעה על עיצוב חיינו. כך שבמידה ואנו מעוניינים לזמן לעצמנו זוגיות או לתחזק את זו הקיימת, הרי שישנו צורך בהתאמת העיצוב למטרות שלנו.

לאור נקודה זו, אין ספק כי פנג שואי זוגיות הולכים יד ביד. דבר אשר אומר כי באמצעות יישומם של עקרונות הפנג שוואי ניתן יהיה ליצור איזון והרמוניה ביננו לבין הסביבה, לשחרר חסימות אנרגטיות שונות וליצור לעצמנו סביבה מכילה ותומכת אשר תשפיע על מרבית תחומי החיים שלנו, לרבות הזוגיות, האהבה ופיתוח מערכות יחסים מסוגים שונים.

קיימים טיפים ושיטות שונות אשר יכולים לסייע בזימון הזוגיות וביצירת האווירה המבוקשת לתחזוקתה של זוגיות קיימת, זאת לרבות הצבתם של פריטים שגורמים לתחושה טובה במיקום בולט, הוספה של תמונות נעימות לעיצוב הבית, מיקום נכון של הריהוט ברחבי הבית ושימוש נכון בצבעים בחללים השונים.

פנג שואי זוגיות

פנג שואי זוגיות – פינה של שלווה ושקט

מלבד מציאת הזוגיות, רבים מוטרדים במהלך שגרת יומם ממחסור במנוחה וחוסר שקט. יצירתו של מרחב רגוע המשרה אווירה נינוחה תתאפשר הודות לייעוץ הפנג שואי של רחל פררה. זרימה אנרגטית נכונה תעניק לכם את התחושה הנינוחה בכל חלל ותסייע ביצירתו של מרחב מאוזן אנרגטית אשר יקל על העומס המנטאלי שמכביד עליכם.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ