צרו קשר
ּ

פאנג שואי – בחירת יועצת פאנג שואי שתעזור לכם ליצור שלווה בחייכם

אם אתם רוצים להכניס קצת סדר ושלווה לחיים שלכם, ייתכן שכדאי שתתחילו במקום שבו אתם מבלים את מרבית זמנכם: ביתכם הפרטי. אבל כיצד תוכלו לעשות זאת? פגישה עם יועצת פאנג שואי תאפשר לכם לעצב את ביתכם כך שהאנרגיה בבית שלכם תזרום נכון ובצורה חופשית. ובכך תוכלו להכניס לחייכם שלווה, הרמוניה, זוגיות, בריאות ושפע.

שני טיפים חשובים לבחירת יועצת פאנג שואי

  • היכרות אישית – זה לא אומר שאתם צריכים להכיר את היועצת מגן חובה, אבל רצוי שתפגשו אותה לפני שתזמינו אותה לביתכם. כיצד תוכלו לעשות זאת? פעמים רבות ניתן להגיע להרצאת מבוא ולהתרשם בעצמכם מיכולותיה המקצועיות של היועצת שיטה נוספת היא עריכת שיחת טלפון ארוכה, במסגרתה תשאלו את היועצת הן שאלות אישיות והן שאלות מקצועיות.
  • קריאת ביקורות באינטרנט – כיום ניתן למצוא ביקורות על רוב אנשי המקצוע, מה שאומר שאתם יכולים לנצל זאת כדי להגביר את הסיכויים שלכם למצוא יועצת פאנג שואי איכותית ומקצועית באמת. תחפשו בגוגל, תקראו המלצות מלקוחות, ואל תשכחו גם לקרוא את הביקורות הפחות חיוביות, וכך תוכלו לחסוך זמן יקר על פגישות ייעוץ מיותרות.

כיצד להתכונן לפגישת ייעוץ בשיטת פאנג שואי?

  • הגדרת מטרות – לפני שאתם מזמינים יועצת בשיטת פנג שואי לפגישה בביתכם, חשוב שתהיו מודעים למטרה שברצונכם להשיג. שבו במקום שקט והקדישו מספר דקות למחשבה על השינוי שברצונכם לחולל בחיים האישיים שלכם באמצעות שינוי המרחב שבו אתם חיים. שינויים אלה יכולים להיות קשורים לתחומים ספציפיים כמו מערכות יחסים, בריאות, קריירה וכדומה, או לתחומים כלליים כמו יצירת חיים שלווים יותר.
  • תהיו אותנטיים – לעתים כאשר אנשים מזמינים לביתם יועצת בשיטת פאנג שואי, הם יוצאים מגדרם כדי לסדר את הבית ולנקותו בניסיון להותיר עליה רושם חיובי. אך חשוב לזכור שהמטרה שלכם איננה להרשים בעל מקצוע, אלא להיעזר בשירותיו, לכן חשוב שתעניקו ליועצת המגיעה לביתכם את ההזדמנות לסקור את ביתכם במצבו הטבעי. כך היא תוכל לאבחן את המצב ביעילות ולהציע לכם את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם.
  • תכינו שאלות – גם אם חבר טוב או קרוב משפחה המליצו לכם בחום על יועץ פאנג שואי מסוים, חשוב שתקפידו לבוא לפגישה מוכנים עם סדרת שאלות שתעזור לכם לקבוע האם מדובר ביועצת המתאימה עבורכם. כדאי לשאול שאלות כמו: היכן למדת, והאם את מוסמכת לעסוק בפאנג שואי? לפני כמה זמן למדת, ובמשך כמה זמן? כמה ידע מעשי הספקת לצבור עד כה? האם תוכלי לפרט את גישתך לפאנג שואי? וכדומה.

קראו עוד על יועץ פנג שואי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ