צרו קשר
ּ

מטפיסיקה סינית

מטפיסיקה סינית מורכבת ממגוון ענפים שונים אשר כוללים בין היתר גם את הפנג שואי, האסטרולוגיה סינית ועוד. תחום זה וכל הענפים השייכים תחתיו נשענים על אותה תיאוריית בסיס שהינה אנרגיית הצ'י ושתי האיכותיות שלה – יין ויאנג ותיאורית חמשת האלמנטים שהם עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. רחל פררה, אשר הינה יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית, מרצה ומלמדת קורסי פנג שואי, עוסקת בייעוץ לבתים ולעסקים. שירותיה יכללו סיוע בכל דרך אפשרית על מנת לסייע לכל אדם באשר הוא למצוא את האיזון בחייו אשר יביא ליצירתה של הרמוניה בין האדם לבין סביבתו.

מטפיסיקה סינית והשפעתה על חיינו

כאמור, מטפיסיקה סינית נוגעת בתחומים שונים, ולמעשה משלבת 3 תחומים בחייו של האדם – המטען הפיזי והרוחני עמו נולד, המודעות האישית שפיתוח במהלך חייו והשפעת הסביבה עליו. רק בשעה שקיים איזון בין שלושת התחומים הללו, האדם יוכל ליהנות מחיים טובים ומספקים.

המטען הפיזי והרגשי של האדם אשר מלווה אותו לכל אורך חייו, שרוי בפי רבים בתור הקארמה שלו או גורלו. תחום זה לרוב נחשב כקבוע ולא נתון לשינוי, אלא אם כן האדם נעזר בשיטות שונות שנועדו לשנות את מצבו המולד בכוונה תחילה.

לצד גורם זה, חשוב להבין כי המודעות האישית של האדם אותה מפתח בכל רגע, יחד עם הסביבה בה נמצא, הינם ביחסי גומלין תמידיים אשר מושפעים זה מזה. המצב הנפשי והאופי שלנו ישתקף לרוב בסביבת המגורים והעבודה שלנו, ובשעה שנשנה אלמנטים מסוימים בסביבתנו, הרי שנוכל להשפיע על היכולת שלנו להשיג את המטרות החשובות לנו בחיים.

 

מטפיסיקה סינית

מטפיסיקה סינית – בוחרים בסביבה הרמונית ומאוזנת

בין אם אתם מחפשים אחר איזון בחייכם האישיים או המקצועיים, הרי שהדרך להשגת מטרה זו תתחיל בפניה אל שירותיה של רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית. יחד תוכלו להגדיר את המטרות בחייכם, לאבחן את הגורמים בסביבתכם אשר מונעים מכם להשיג אותן וליישם את השינויים הנדרשים אשר יובילו להשגה שלהן.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ