מטפיסיקה סינית – השילוש הקוסמי

מטפיסיקה סינית – השילוש הקוסמי

“הכל צפוי והרשות נתונה”, האומנם?

מסלול חיינו הוא גורל או בחירה אישית?

האדם הרגיל שופט את העולם ואת התנהלות חייו על פי מה שהוא רואה ולא על פי מה שקיים באמת. ואילו תורת הפנג שואי עוסקת בכוחות בלתי נראים לעין, בכוחות נסתרים והלא גלויים של הטבע שפועלים על כל אדם בכל מבנה, בדיוק כמו כוח המשיכה, וכוחות אלה משפיעים על חיינו. תורה זו רואה את החיים עלי אדמות כמורכבים משלושה סוגי מזל, משלושה כוחות המכונים “השילוש הקוסמי” : מזל השמים, מזל האדם, מזל האדמה. וחיינו הם שקלול של שלושה סוגי מזל אלה.

 

מזל שמים – גורל

מזל השמיים עוסק במערכת היחסים שבין האדם ליקום. הגורל של כולנו הוא נגזרת של תאריך הלידה שלנו, שהוא דבר קבוע שאינו ניתן לשינוי. הסינים אומרים – עם לידתנו, שאיפת האוויר הראשונה שלנו היא שקובעת את גורלנו כי ברגע הלידה ישנה תרכובת ייחודית של צ’י ביקום ואנו “שואפים” אותה לתוכנו, כלומר מערך הכוכבים בשמים ברגע הלידה הוא הפוטנציאל שלנו והוא שמכתיב את מסלול חיינו. את הגורל ניתן לגלות באמצעות אסטרולוגיה סינית ונומרולוגיה סינית. שיטות אלה מאפשרות לנו לגלות את התכונות המולדות שלנו וכן לדעת איזה אנרגיה קוסמית/צ’י עומדת לרשותנו.

מזל אדם – התנהלות אישית

מזל האדם הוא פרמטר שעוסק בהתנהלות האדם. דרך הפעולה שלו, הבחירות שהוא עושה וכן ההחלטות, המחשבות ותפיסת החיים שלו. מזל האדם עוסק במודעות אישית, והוא תוצר של ניסיון שרוכש האדם במהלך חייו וסך כל מערכות האמונה שהוטבעו בו מאז לידתו. היום יש לנו את היכולת להגיע לשליטה טובה יותר על חיינו ולהפוך ליוצרי מציאות  כי הידע והמידע מאוד זמינים ונגישים עבורנו.

מזל אדמה – פנג שואי

מזל האדמה הוא פרמטר שמתייחס  לאיכות המגנטית של מקום המגורים שלנו, הבית שלנו. מזל זה עוסק במערכת היחסים שבין היקום, השדה המגנטי שבאדמה לבין הבית והעסק שלנו. מזל האדמה מוכר בשם פנג שואי, שפירושו רוח ומים, שהם שני כוחות בטבע שמניעים את אנרגיית החיים, את הצ’י. תורת הפנג שואי יוצרת סביבת חיים הרמונית התורמת לשגשוג, לבריאות, לזוגיות ולהצלחה. בעזרת תורה זו ניתן לצמצם נזקים וקשיים בחיינו. כגון : אם בגורל האדם יש חולי אזי פנג שואי יכול להחליש את רוע הגזירה אבל לא לבטלה. כמו כן לפנג שואי יש חשיבות גדולה ביותר בתקופות של קושי כלכלי (כמו היום תקופת הקורונה) כי הוא  יכול לאפשר זרימה טובה של שפע. הפנג שואי הוא בעצם סוג של “תרופה” להרבה בעיות בחיינו.

ואני כיועצת בכירה לפנג שואי ומי שלמדה את התחום במשך שבע שנים יודעת בעזרת תיקונים, חיזוקים והפעלות נכונות להחליש אנרגיות קשות ומזיקות ולחזק אנרגיות חיוביות ומועילות. ובכך ליצור בבית אנרגיות אופטימליות שתורמות לשגשוג, לבריאות ולהצלחה.

פעמים רבות שמעתי מהתלמידים ומהלקוחות שלי את המשפט: “מאז שעברתי לדירה החדשה חיי השתנו”, ואני שואלת למה מאז שעברתם דירה? אנשים מרגישים ומבינים שהבית אליו הם עברו יוצר אירועים וחוויות בחייהם וזאת למה? כי בבית יש תדרים אנרגטיים שמשפיעים עלינו דיירי הבית. וכשאדם רוכש נכס עם פנג שואי גרוע זה אומר שהוא נכנס לתקופת חיים מורכבת ובעיתית שדורשת התנהלות מתאימה. ואילו כשאדם רוכש נכס מבורך זה אומר שהוא נכנס לתקופת חיים מבורכת.

אף אדם לא יכול להימלט מהשיעורים שמצפים לו, אבל עם התנהלות נכונה(מזל האדם ) ופנג שואי (מזל האדמה ) אופטימלי נוכל לצמצם נזקים וקשיים. כי פנג שואי אופטימלי בבית פועל כמו עמעם ביחס לקרמה שלנו. כלומר נפח ועוצמת הקושי הם כן בשליטת האדם.

קחו אחריות ונווטו את חייכם

 

פנו לרחל פררה יועצת בכירה לפנג שואי אשר תשמח לעמוד לרשותכם