צרו קשר
ּ

מאמנת אישית לחיים

אנשים רבים מחפשים אחר עזרתה של מאמנת אישית לחיים, כך שבמידה וגם אתם נמנים עמם, דעו כי פניה אל שירותיה של רחל פררה, יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית, תהיה זו אשר תסייע לכם לאתר את המטרות שלכם מחדש ולהגדיר את המסלול בדרך להגשמתן. אנרגיית הצ'י מקיפה אותנו בכל מקום אליו נלך ומלווה את כל צעדנו, כך שבשעה שאנו מתמקדים בהתמודדות עם אתגרים וחווים מחסומים אנרגטיים, הרי שניתן יהיה להיעזר בסיוע מקצועי של רחל פררה אשר יפתח את אותן החסימות ויאפשר לנו לעקוב אחר חלומותינו בנחישות ובאומץ.

מאמנת אישית לחיים על פי תורת הפנג שואי

עבודתה של מאמנת אישית לחיים כוללת התייחסות לכל היבטי חייכם, זאת על מנת לסייע לכל אדם בהצבת מטרות במהלך חייו ומציאת האיזון אשר יוביל להשגתן בצורה המיטבית. רבים מאתנו עשויים להתקשות למצוא את הדרך להתמודד עם אתגרים שונים, כאן למעשה בא לידי ביטוי תפקידה של מאמנת אישית. היא זו שתוכל לסייע בהצגת זוויות ראיה נוספות ודרכי פעולה חדשות אשר יסייעו בהתמודדות עם אתגרים שונים.

חלק משירותיה של המאמנת האישית יכללו אבחון של המצב הנוכחי בחייכם, אילו מטרות הייתם רוצים להשיג, אילו גורמים מעכבים אתכם ואילו מכשולים ואתגרים שונים עשויים לצוץ בהמשך הדרך. השגתה של הרמוניה בחיים עם הסביבה שלנו והתמודדות יעילה עם קונפליקטים לא חייבת להישאר בתור חלום רחוק שאין אנו מצליחים להשיג. אימון אישי אשר נשען על תורת הפנג שואי כמו גם על כלים נוספים אחרים יהיה זה אשר יסייע ביישום פרקטי של פעולות שונות בחיים האישיים והעסקיים של המתאמנים ובכך יביא לשיפור משמעותי ביכולת ההתמודדות שלהם עם האתגרים השונים אותם מציבים החיים.

מאמנת אישית לחיים

מאמנת אישית לחיים – שלמה שבסיסה בטבע

תורת הפנג שואי אינה כרוכה לאמונה בכוח עליון, אלא נשענת על כוחות הטבע, היקום, הבריאה ומערכת האנרגיה (הצ'י) אשר פועלת בה. בעת יישום עקרונות שיטה ייחודית זו, תוכלו גם אתם להשיב את הסדר והאיזון למערכת היחסים בינכם לבין הסביבה שלכם. פנו אל רחל פררה כבר היום על מנת ללמוד עוד על הנושא.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ