צרו קשר
ּ

פאנג שוואי – כיצד פאנג שוואי יעזור לכם לעצב סביבת מגורים הרמונית?

כל אדם אוהב ליהנות מסביבת מגורים נעימה ובעלת מראה חיצוני שמשרה אווירה של שלווה. תעשיית עיצוב הבית משגשגת ברחבי העולם כולו, וגם בישראל, אך האם די בבית בעל עיצוב יוקרתי כדי ליצור סביבת מגורים הרמונית? לפי הגישה של פאנג שוואי, סביבת המגורים שלנו איננה קובעת רק את רמת הנוחיות החומרית שלנו. למעשה, היא משפיעה במידה ניכרת גם על הצלחתנו האישית, על מערכות היחסים שלנו, על השפע שלנו ואפילו על בריאותנו הנפשית והגופנית.

אז כיצד שיטת פאנג שוואי יכולה להועיל לכם?

  • יצירת מרחב רגוע – רבים מבני האדם בתקופה המודרנית מנהלים חיים מהירים ומלאים בגירויים, החל מסדר יום צפוף בעבודה וכלה בטכנולוגיה שמשדרת מסרים ללא הפוגה. בעקבות מצב זה, אנשים מרגישים עייפות שמשפיעה לרעה על הבריאות ועל התפקוד היומיומי. פנג שואי יסייע לכם ביצירת מרחב מאוזן אנרגטית שיקל עליכם את העומס המנטאלי שמכביד עליכם, וכך תוכלו ליהנות ולחוות שקט ושלווה בחייכם.
  • בחינת מבנה ביתכם – שיטת פאנג שוואי תעניק לכם את ההזדמנות לסקור הן את נקודות החזקה והן את נקודות התורפה של ביתכם הנוכחי. כך תוכלו לדעת באילו מרחבים בבית שלכם האנרגיה זורמת בקלות ובחופשיות, ובאילו אזורים עליכם לערוך שינויים על מנת לאפשר לאנרגיה החיובית לחדור פנימה ולהשפיע על חייכם באינספור דרכים.
  • יותר מאשר רק בית מעוצב – שכירת יועצת בשיטת פאנג שוואי תאפשר לכם ליהנות מבית מאוזן אנרגטית שיהיה גם נעים למראה וגם נעים למחייה, בית מלא בחיים שיביא לכם , הרמוניה, זוגיות, בריאות ושפע. יועצת מקצועית תסייע לכם להכניס לביתכם את יסודות הטבע המתאימים לכם, בעזרת צבע, צורה וחומר. וכמו כן תזרים את האנרגיה בחלל בצורה יעילה יותר ותיצור סביבת חיים שתאפשר לכם להגשים את מי שהנכם על הצד הטוב ביותר.

טיפים ליצירת אנרגיה הרמונית בעזרת פאנג שוואי

  • איזון האנרגיה בעזרת צבעים – לצבעים יש השפעה רבה על גוף האדם ונפשו, צבע יוצר רגש,תחושה ואווירה. ואתם יכולים לנצל זאת כדי ליצור בביתכם מרחבים בהם האנרגיה של הצבע תיצור שמחה בבית. בעזרת בחירת הצבעים ההרמוניים והמתאימים עבורכם, תוך כדי התחשבות בחמשת היסודות של פאנג שוואי, תוכלו להביא את ביתכם לאיזון אנרגטי. בית מאוזן יוצר חיים מאוזנים.
  • אל תאגרו – עומס חומרי בבית עלול ליצור עומס נפשי בתודעתנו. לכן כדאי להיפטר מחפצים מיותרים כמו עיתונים ישנים, בגדים שכבר לא בשימוש, כלי בית שבורים ועוד. באמצעות פינוי הדברים המיותרים בביתכם, אתם יכולים לשחרר את האנרגיה התקועה שהייתה בבית, ולאפשר לדברים חדשים להיכנס לביתכם ולחייכם.
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ