פנג שואי – כיצד למקסם הצלחה

בכל שנה, חודש, יום ושעה האנרגיה ביקום משתנה. ביקום יש סדר. יש מועדים טובים ומועדים שליליים. ולכן חשוב לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון. על האדם להיות בהלימה עם הצ’י הקוסמי ולא ללכת נגדו.

ה– CHINESE ALMANAC הוא לוח שנה סיני הקובע איזה ימים מוגדרים כטובים ואיזה ימים מוגדרים כשליליים. במטפיסיקה הסינית יש מספר נוסחאות שבעזרתן ניתן לבדוק ימים טובים לעשייה וימים מאתגרים בהם יש להימנע מפעולות מסוימות. ואני כיועצת בכירה לפנג שואי משתמשת בידע זה עבור הלקוחות שלי ועבור עצמי. נותנת תאריך מבורך למעבר דירה, לשיפוצים, לתיקוני פנג שואי ועוד.

לפני כשנה התקשרה אלי לקוחה שלי ובקשה שאבדוק עבורה יום מבורך. שאלתי בעבור איזה אירוע? והיא ענתה שהיא אמורה ללדת בניתוח קיסרי ומבקשת תאריך מבורך. היה לי קושי מצפוני להתערב בתאריך הלידה של התינוק ולכן בקשתי מהלקוחה שהיא תיתן לי שני תאריכים שמתאימים לה ולרופאים, ואני אבדוק ואמליץ על אחד מהם. ואכן לאחר כשבועיים התקשרה אלי הלקוחה וסיפרה שהלידה/ הניתוח עבר בהצלחה.

גם היהדות מדברת על זמנים מבורכים ושאינם מבורכים. בספר בראשית נאמר: “יום שלישי פעמים כי טוב” .

ובספר קהלת נכתב :” לכל זמן ועת לכל חפץ תחת השמים –

                                         עת לטעת ועת לעקור נטוע,

                                         עת לפרוץ ועת לבנות,

                                         עת לבכות ועת לשחוק”

אנחנו נוהגים לברך את קרובנו “שיהיה בשעה טובה”, בדרך כלל אנחנו אומרים משפט זה כלאחר יד, אך  התובנה העמוקה של אמירת הברכה “שיהיה בשעה טובה” פירושה שהאירוע יקרה בשעה/בזמן שיש אנרגיות חיוביות ביקום. כי  אנרגיות אלה הופכות להיות חלק מהאירוע.

הסינים אומרים, כל דבר שנולד בזמן חיובי כמו:

  • לידה
  • חתונה-טקס החופה
  • רכישת/מכירת נכס
  • כניסה לבית/עסק חדש
  • חתימה על חוזה פרטי/עסקי
  • ועוד..

יגרום לשרשרת של אירועים חיוביים הקשורים לאותו אירוע ספציפי. ולנו יש  את השליטה על האירועים בחיינו, כי אנחנו בוחרים את תאריך “הלידה” של האירוע. ולכן חשוב שהכול יתקיים בזמן טוב.

בתורת הפנג שואי והמטפיסיקה הסינית יש מספר טכניקות ונוסחאות מורכבות לבחירת ימים ממוזלים ואנשים רבים נעזרים בהם.

כמו:

FOUR PILLARS OF DESTINY – ארבעת עמודי הגורל. שהם שעה, יום, חודש ושנה. טכניקה זו מותאמת אדם על פי תאריך הלידה שלו ומתאימה לבדיקת תאריכים חיוביים ברזולוציה של יום.

12 OFFICERS ON DUTY – נוסחה המבוססת על לוח השנה הסיני, שקובעת מהם הימים שטובים לעשייה והימים שחשוב להימנע מעשייה מסוימת. הנוסחה יורדת לפרטים בכל נושאי החיים כמו: שיפוצים, ענייני משפט, ניתוחים, זוגיות, כלכלה, פריון ופוריות ועוד…

DA GUA – הדה גואה היא נוסחה שמוצאת זמנים טובים הנקראים “חלונות בזמן”. בכל מחזור שנתי ניתן למצוא זמנים שמחברים בין שנה, חודש, יום ושעה לבין האדם עצמו. ולכן נוסחה זו טובה למציאת תאריך מבורך לכניסה להריון, ליצירת זוגיות, לניתוח כדי שיעבור בהצלחה , לתיקוני פנג שואי ועוד…

QI MEN DUN JIA – טכניקה שעובדת על הבנת איכות הזמן. בעזרת הטכניקה הזו ניתן להבין את ההשלכות העתידיות של כל פעולה שהאדם עושה בזמן נתון.

אני כיועצת בכירה לפנג שואי יודעת לבחור את הנוסחה המתאימה ביותר מבין כלל הנוסחאות שתתאים לאירוע הספציפי ולאדם באופן אישי וזאת כדי שתהיה הלימה בין הפעולה, האדם והצ’י הקוסמי.

פנו לרחל פררה יועצת בכירה לפנג שואי אשר תשמח לעמוד לרשותכם