צרו קשר
ּ

ייעוץ רוחני

במידה וגם אתם מחפשים אחר ייעוץ רוחני, הרי שהגעתם למקום הנכון! שירותיה של רחל פררה הינם מגוונים ומתפרשים על פני תחומים שונים הכוללים בין היתר גם ייעוץ בתחום הפנג שואי, הדרכת קורסים בנושא ומטאפיסיקה סינית. השילוב של כלל השירותים הללו נועד לענות על המטרות אשר אתם מציבים בחייכם, זאת על ידי מתן ייעוץ רוחני ששם אתכם במרכז ולוקח בחשבון את הסביבה בה אתם חיים.

ייעוץ רוחני בראי תורת הפנג שואי

מטרתו של ייעוץ רוחני הינה די פשוטה לכאורה, וכוללת הכוונה, הנחייה, יצירת בהירות בחיים וריפוי של גורמים שונים אשר מעכבים אותנו מלהתקדם בחיינו ולהגשים את המטרות שאנו מציבים לעצמנו. הדרך למימוש והגשמה של המטרות הללו לא חייבת להיות מורכבת במיוחד וניתנת לפרשנות בדרכים שונות. כך שגם במידה ומעולם לא הרגשתם רוחניים במיוחד הרי שעדיין ניתן יהיה ליהנות מיתרונותיו של ייעוץ אינדיבידואלי ייחודי זה אשר שם אתכם במרכז ועושה את כל האפשרי על מנת לכוון אתכם לדרך נכונה לכם.

ייעוץ רוחני בראי תורת הפנג שואי יהיה זה אשר יתמקד בחיבור שבין האדם לסביבה שלו ויפעל במטרה ליצור איזון והרמוניה ביניהם, זאת גם על ידי בחינה של הסביבה הנוכחית שלכם ויישום שינויים בה שנועדו לסייע בהבאתה של שלווה, שמחה, הרמוניה וזוגיות אליה אתם שואפים.

ייעוץ רוחני

ייעוץ רוחני – לומדים להכיר מגוון פתרונות לסיטואציות שונות

אם גם אתם מרגישים כי אתם תקועים במקום ולא מצליחים למצוא את הדרך החוצה, הרי שמוטב יהיה לפנות אל שירותיה של רחל פררה. יחד נוכל לשפר את היבטי החיים השונים שלכם ולפתור ביעילות התלבטויות שונות אשר מלוות אתכם במהלך חייכם.

מעבר לכך, שירותיה של רחל בתור יועצת רוחנית יתמקדו במציאת דרך ההתמודדות לא רק עם מצב של תקיעות, אלא גם במענה לסכסוכים במשפחה ובין שותפים, מציאת המענה המתאים לפני קבלת החלטה חשובה ואפילו קבלת ההכוונה הנחוצה לכם לגבי המסלול המתאים לכל אדם במהלך חייו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ