שיטת הפנג שואי האם היא באמת עובדת?

כמעט בכל שיעור בו אני מלמדת, מרצה בפני אנשים, מתארחת אצל חברים ופוגשת אנשים חדשים עולה השאלה האם באמת שיטת הפנג שואי עובדת? האם באמת יועץ פנג שואי ייתן לי פתרונות לבעיות הבריאות שלי? לבעיות הזוגיות שלי? לבעיות הכלכליות שלי? ובכלל איך תורה זו יודעת לתת פתרונות  לכל תחומי החיים?

את תורת הפנג שואי והאסטרולוגיה הסינית למדתי במשך כשבע שנים וגם היום אחרי שנים רבות של עבודה בתחום אני ממשיכה להתמקצע ולהתעדכן.

ובכן השיטה אכן עובדת ונותנת פתרונות לחיים !

האנרגיה (צ’י בסינית) נמצאת בכל מקום וגם בבית ובמקום העבודה שלכם  והיא משפיעה עליכם גם אם אתם לא מאמינים בה, כי כל דבר הוא אנרגיה. הפיזיקאי אלברט איינשטיין אמר : “חומר זו אשליה, חומר זו צורה מוסווית של אנרגיה”, ולכן האנרגיות שקימות בבית שלכם, בין אם הן חיוביות או שליליות הן משפיעות עליכם. ולכן חשוב כל כך לעשות תיקונים בבית כדי לחזק ולהגביר אנרגיות חיוביות ולהחליש אנרגיות שליליות.

דוגמאות מייעוציים שעשיתי בבתים ובעסקים

  • בית בו הגבר היה חולה. לאחר שפתחתי את המפה האנרגטית של הבית מצאתי שהמטבח ממוקם בצפון-מערב. סקטור צפון-מערב משויך לגבר עם אלמנט מתכת  ואילו המטבח משויך לאלמנט האש. כלומר נוצרה מערכת יחסים שלילית בין השניים, כי האש של המטבח מתיכה ומחלישה את המתכת, את הגבר שבבית. ולכן כדי לחזק את הגבר המלצתי על מספר תיקונים בחדר השינה. ואכן אחרי מספר שבועות התקשר הגבר אלי ואמר לי בהתרגשות: “שיטת הפנג שואי אכן מוכיחה את עצמה”.

  • אימא שספרה לי שבנה בן ה-15 מתעורר מידי לילה וצועק בצורה היסטרית. לאחר בדיקה שבצעתי בחדר שלו מצאתי שהנער ישן במיטה עם ארגז מצעים  שבתוכו היו חרבות וסכינים שהיו תלויים פעם על הקיר בחדרו. כלומר הנער ישן על תדר של לחימה. בקשתי להוציא את החפצים האלה מהבית ומאז לילותיו של הנער הפכו להיות

שקטים יותר.

  • הוזמנתי לעסק שהיה על סף סגירה בגלל הכנסות נמוכות. בבדיקה שערכתי מצאתי שהקופה בעסק ממוקמת בסקטור לא נכון על פי עקרונות הפנג שואי. העברתי את הקופה לפינת השפע שבעסק ומאז ההכנסות הלכו ותפחו.

  • אישה שהתלוננה שהיא סובלת מנדודי שינה, לוקח לה הרבה זמן להירדם וקמה בבוקר עייפה מאוד. לאחר בדיקה שעשיתי מצאתי שעל פי עקרונות הפנג שואי האישה ישנה אל הכיוון הגרוע ביותר שלה. בקשתי להזיז את המיטה לכיוון אחר, כיוון שהוא מבורך בעבורה ואכן לאחר מספר שבועות האישה התקשרה להודות לי, “חיי השתנו” כך אמרה.

סיפור חיינו משתקף בבית בו אנו חיים. ייעוץ פנג שואי מקנה את הכלים לקרוא את דפי הבית דרך קירותיו ובאותה הזדמנות אף לשכתב אותו מחדש.

התקשרו אלי, אשמח לעזור